Volejte

+420 702 370 731

}

Provozní doba

Po-Pá: 8.00 – 16.00

3-fázová fotovoltaická elektrárna – Kostelec nad Orlicí
5. února, 2023

10 kW

výkon střídače

5,25 kWh

kapacita baterií

5,25 kWp

výkon panelů

Popis instalace

Na sřechu rodinného domu jsme osadili 14 panely s celkovým výkonem 5,25 kWp s bateriovým fotovoltaickým systémem a kapacitou baterií 5,25 kWh pro nenáročnou rodinu.

V únoru v roce 2023 jsme na rodinný dům po rekonstrukci se sedlovou střechou nainstalovali fotovoltaickou elektrárnu s výkonem 5,25 kWp rozložených do 14 ks solárních panelů. Jedná se o menší solární elektrárnu pro potřeby rodinného domu s 1-2 obyvateli. Instalaci jsme provedli tak, aby se v budoucnu dala rozšířit na větší výkon. Ve Východních Čechách, kde jsme nainstalovali tuto solární elektrárnu, svítí v průběhu letních měsíců dostatek slunečního svitu pro efektivní výkon fotovoltaické elektrárny. Solární elektrárna vyrobí přes letní měsíce přebytky, které majitelé mohou využívat na ohřev bazénu, napájet elektrickou energii klimatizaci, nebo přebytky odprodávat obchodníkům v případě výhodných podmínek.

V případě, že žijete v menším rodinném domku a láká vás představa soběstačnosti, nebo zkrátka nechcete platit vysoké zálohy za elektřinu, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme Vám nabídku na míru Vaší nemovitosti a veškerou administrativu včetně státních dotací vyřídíme za Vás.