Volejte

+420 702 370 731

}

Provozní doba

Po-Pá: 8.00 – 16.00

Fotovoltaické elektrárny

Bateriové a bezbateriové systémy

Chcete se dozvědět více? Zavolejte nám

+420 702 370 731

nebo nám pošlete

Akční nabídka

Fotovoltaika za 179 999 Kč*

střídač Solax | baterie 9,3 kWh | panely 14x 460 Wp

*Cena včetně DPH a montáže, po odečtení dotace.

Uvažujete o instalaci

Fotovoltaické elektrárny?

Prohlédněte si naši nabídku modulových typů elektráren a jejich parametry. Vedle modulových elektráren nabízíme také fotovoltaické elektrárny na míru vašim potřebám.

Fotovoltaické elektrárny stavíme na míru na základě umístění, dispozice domu, jeho vlastní spotřeby a preferovanému využití vyrobené energie.

Vlastní návrh FVE (grafická roční simulace výroby) zohledňuje nejen sklon a azimut střechy, ale také lokální klimatická data, technické parametry použitých komponentů a další parametry ovlivňujících výrobu jako jsou různé stínící objekty v okolí, či linie horizontu.

Sestavy FVE skládáme z vybraných ověřených značek vynikajících svými parametry a bezporuchovostí. Při tomto výběru se zejména zaměřujeme na parametry vstupního výkonu a proudu pro možnost naddimenzování FVE pro efektivnější výrobu při zhoršených světelných podmínkách. Dalším velice důležitým parametrem je vlastní spotřeba FVE ve Standby režimu, který má zásadní vliv na efektivitu a vůbec smysl výroby FVE v krátkých a zamračených dnech. Pro porovnání životnosti u baterií se zaměřujeme na použité materiály, nabíjecí/vybíjecí charakteristiku a cyklovatelnost. A v neposlední řadě má na výběr námi používané technologie praktická zkušenost z montáží našich elektrospecialistů, kteří vyselektovali značky s vysokou účinností, precizně řešenou asymetríí a minimální potřebou servisních zásahů.

Na základě Vaší poptávky s uvedenou adresou místa realizace, ročním vyúčtováním el. energie nebo odhadem roční spotřeby Vám zhotovíme nezávazný indikativní cenový návrh a simulaci výroby FVE na Váš dům. Přidání informací o způsobu vytápění a ohřevu TUV, parametrů el. kotlů, tepelných čerpadel, klimatizačních jednotek, či dalších silových spotřebičů, celý návrh upřesní do reálnější podoby.

Důležitá je i osobní preference funkce FVE např. se zaměřením na co nejnižší pořizovací cenu, nebo co nejvýšší pokrytí vlastní spotřeby, nebo co nejvyšší prodej do sítě po pokrytí vlastní spotřeby.