Loading color scheme

Chci fotovoltaickou elektrárnu - čím mám začít?

Jak probíhá vzájemná spolupráce

  1. Vyplníte náš poptávkový formulář, na jehož základě zvážíme vhodný typ fotovoltaické elektrárny pro vaši nemovitost a charakter spotřeby
  2. V případě potřeby vás budeme telefonicky kontaktovat pro doplnění informací k vytvoření nejlepší konkrétní nabídky. Zajímá nás především typ a umístění nemovitosti, krytina a rozměry střechy, vaše spotřeba elektřiny a její rozložení v čase, možnosti využití vyrobené elektřiny pro potřeby domácnosti.
  3. Do týdne nachystáme konkrétní nabídku a navrhneme, jaký fotovoltaický systém, pro vás bude nejvhodnější a to včetně odpovídajícího dotačního programu.
  4. V případě zájmu pro vás zajistíme potvrzení dotace ještě před samotnou investicí, abyste měli 100% jistotu, že na dotaci máte nárok (oficiální dokument Akceptace žádosti o podporu ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci programu Nová zelená úsporám)
  5. Po akceptaci žádosti vám předložíme návrh smlouvy a plnou moc k zajištění potřebné administrativy našimi pracovníky (Smlouva o připojení výrobny, Žádost o první paralelní připojení zdroje, dotace ze SFŽP včetně případné komunikace s Úřadem památkové péče a Ministerstvem životního prostředí, pokud je vaše nemovitost v chráněné krajinné oblasti či památkové zóně).
  6. Dotaci, povolení distributora a kompletní dokumentaci vyřešíme na základě dohody obvykle do 9 týdnů od podpisu smlouvy souběžně s realizací elektrárny.
  7. Samotná instalace fotovoltaické elektrárny trvá 2-3 dny, pak proběhne revize. Vše budete mít v předávacím protokolu.
  8. Běžně do 1 až 2 měsíců od podpisu smlouvy můžete začít elektrárnu využívat, není nutné čekat na vyřízení dotačního programu, doba návratnosti vaší investice do fotovoltaické elektrárny započne ihned po jejím spuštění!
Čím více informací vyplníte nyní, tím přesnější a dřívější bude naše cenová kalkulace. Můžete také přiložit kopii vašeho ročního zúčtování za energie.
Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Náhrát soubory k odeslání