}

Provozní doba

Po-Pá: 9.00 – 17.00

Poptávka

Chci fotovoltaickou elektrárnu

Čím mám začít?

Čím více informací vyplníte nyní, tím přesnější a dřívější bude naše cenová kalkulace. Můžete také přiložit kopii vašeho ročního zúčtování za energie.

  Informace zpracováním osobních údajů

  1. Vyplnění formuláře

  Vyplníte náš poptávkový formulář, na jehož základě zvážíme vhodný typ fotovoltaické elektrárny pro vaši nemovitost a charakter spotřeby

  2. Telefonický kontakt

  V případě potřeby vás budeme telefonicky kontaktovat pro doplnění informací k vytvoření nejlepší konkrétní nabídky. Zajímá nás především typ a umístění nemovitosti, krytina a rozměry střechy, vaše spotřeba elektřiny a její rozložení v čase, možnosti využití vyrobené elektřiny pro potřeby domácnosti.

  3. Nabídka na míru

  Do týdne nachystáme konkrétní nabídku a navrhneme, jaký fotovoltaický systém, pro vás bude nejvhodnější a to včetně odpovídajícího dotačního programu.

  4. Předschválení dotace

  V případě zájmu pro vás zajistíme potvrzení dotace ještě před samotnou investicí, abyste měli 100% jistotu, že na dotaci máte nárok (oficiální dokument Akceptace žádosti o podporu ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci programu Nová zelená úsporám)

  Jak probíhá vzájemná spolupráce

  1. Nabídka na míru

  Vyplníte náš poptávkový formulář, na jehož základě zvážíme vhodný typ fotovoltaické elektrárny pro vaši nemovitost a charakter spotřeby

  2. Plácneme si?

  Po akceptaci nabídky vám předložíme návrh smlouvy a plnou moc k zajištění potřebné administrativy (Smlouva o připojení výrobny, Žádost o první paralelní připojení zdroje, dotace ze SFŽP).

  3. Osobní obhlídka

  Navštíví Vás náš technik, který provede obhlídku střechy pomocí dronu a fyzickou obhlídku z důvodu vymezení trasy svodu kabeláže a umístění technologie.
  i

  4. Podpis smlouvy

  a úhrada zálohové platby

  5. Smlouva o připojení

  Před realizací zašleme distributorovi potřebné podklady pro vystavení Smlouvy o připojení, která je nezbytná pro následné připojení elektrárny do distribuční sítě

  6. Instalace elektrárny

  Naši technici Vám na střechu nainstalují solární panely a připraví vše potřebné pro propojení elektroinstalace, střechy a technologie našimi elektrikáři

  7. Zprovoznění elektrárny

  Zprovozníme Vám celý fotovoltaický systém

  9. Doplacení FVE

  Až je vše hotové a připojené, uhradíte nám celkovou částku za realizaci fotovoltaické elektrárny

  8. První paralelní připojení

  Zašleme potřebné podklady distributorovi pro provedení prvního paralelního připojení a výměny elektroměru.

  10. Vyplacení dotace

  Zašleme nezbytné podklady pro získání dotace NZÚ a poté můžete očekávat vyplacení prostředků

  VEškErou potřebnou administrativu vyřídíme za Vás

  FV elektrárna na klíč od naší firmy zahrnuje postavení, zprovoznění, vyřízení legislativy a připojení FVE do distribuční sítě.

  C

  Proč zvolit solární elektrárnu od nás?

  Každá z našich modulových nabídek je vždy po návštěvě a obhlídce nemovitosti na místě, kde by instalace probíhala, upravena přesně na míru a potřeby klienta.

  Zvážíme nejen orientaci světových stran a prostor pro umístění fotovoltaických panelů, ale hlavně záleží na tom, co od fotovoltaické elektrárny očekáváte vy.

  Zda se bojíte Blackoutu, nebo už jen nechcete vidět na faktuře stále se zvyšující částku za dodanou kWh.

  Snažíme se vašim přáním nejen naslouchat, ale najít i optimální řešení k vaší naprosté spokojenosti. To, co děláme, nás baví už víc jak 14 let.

  Zajistíme dotací na fotovoltaické elektrárny v rámci dotačního programu Zelená úsporám.