Loading color scheme

Dotace na fotovoltaické elektrárny

Zajistíme závazné potvrzení dotace ještě před samotnou investicí, abyste měli 100% jistotu, že na dotaci máte nárok

Tento dotační program zaštiťuje ministerstvo životního prostředí a je vhodný zejména pro všechny majitele rodinných domů, kteří by rádi využívali solární energii pro vlastní potřebu. Výše dotace na fotovoltaickou elektrárnu se pohybuje od 35 000 Kč až do 150 000 Kč. V případě, že se vaše nemovitost nachází v Moravskoslezském, Karlovarském nebo Ústeckém kraji je nabízená podpora v rozmezí 40 000 Kč až do 170 000 Kč. 

O vyřízení celého procesu dotace se staráme od začátku až do konce my a pomáháme Vám získat před schválení dotace na NZÚ.

Vyřízení dotace a povolení připojení výrobny do sítě od distributora je součástí smlouvy o dodávce fotovoltaické elektrárny. Předáte nám plnou moc k zajištění potřebné administrativy našimi pracovníky (Smlouva o připojení výrobny, Žádost o první paralelní připojení zdroje, dotace ze SFŽP včetně případné komunikace s Úřadem památkové péče a Ministerstvem životního prostředí, pokud je vaše nemovitost v chráněné krajinné oblasti či památkové zóně). Dotaci povolení distributora a kompletní dokumentaci vyřešíme na základě dohody obvykle do 9 týdnů od podpisu smlouvy souběžně s realizací elektrárny.

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte nám kdykoliv napsat nebo zavolat, bude se Vám s kolegy věnovat.