Volejte

+420 702 370 731

}

Provozní doba

Po-Pá: 8.00 – 16.00

Dotace na fotovoltaické elektrárny

VYŘÍDÍME ZA VÁS

Součástí nezávazné nabídky vám vyčíslíme i výši dotaci, kterou můžete získat pro Váš fotovoltaický systém na míru od naší společnosti.

Tento dotační program zaštiťuje ministerstvo životního prostředí a je vhodný zejména pro všechny majitele rodinných domů, kteří by rádi využívali solární energii pro vlastní potřebu. Výše dotace na fotovoltaickou elektrárnu se pohybuje až do výše 220 000 Kč. V případě, že se vaše nemovitost nachází v Moravskoslezském, Karlovarském nebo Ústeckém kraji je nabízená podpora navýšená o 10%. 

Vyřízení dotace a povolení připojení výrobny do sítě od distributora zařizujeme od začátku až do konce my a je součástí smlouvy o dodávce fotovoltaické elektrárny. Předáte nám plnou moc k zajištění potřebné administrativy našimi pracovníky (Smlouva o připojení výrobny, Žádost o první paralelní připojení zdroje, dotace ze SFŽP včetně případné komunikace s Úřadem památkové péče a Ministerstvem životního prostředí, pokud je vaše nemovitost v chráněné krajinné oblasti či památkové zóně). Dotaci, povolení distributora a kompletní dokumentaci vyřešíme na základě dohody obvykle do 4 týdnů od podpisu smlouvy souběžně s realizací elektrárny.

Z čeho se skládá dotace na fotovoltaickou elektrárnu?

60 000 Kč

za hybridní střídač se základním výkonem 2 kWp s bateriovým uložištěm

40 000 Kč

za standardní střídač se základním výkonem 2 kWp bez bateriového uložiště

10 000 kč

za každý další 1 kWp nad základní 2 kWp výkonu fotovoltaického systému

10 000 Kč

za každou 1 kWh v kapacity baterií ve fotovoltaickém systému

15 000 Kč

za instalaci Wallbox nabíječky pro nabíjení elektromobilů (dotované max. 2 ks)

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám na e-mail info@acdcsystems.cz

nebo nám zavolejte

(+420) 774-847-272

C

Mohlo by vás zajímat

Dotace na fotovoltaickou elektrárnu

Nemusíte se obávat žádného složitého papírování kvůli dotaci. Vše vyřídíme za vás.

Kompletní realizace

Jsme společnost s vlastními proškolenými týmy specialistů v kanceláři i terénu. Společně realizaci FVE ,,dotáhneme do cíle“.

spolehlivé technologie

Používáme pouze kvalitní technologie a komponenty, kterým věříme natolik, že si z nich stavíme systémy i pro vlastní užitek.