Loading color scheme

Váš partner pro fotovoltaické elektrárny

Jmenuji se Jiří Dvořák a již více jak 15 let se věnuji fotovoltaickým systémům. Zkušenosti jsem nasbíral na desítkách realizací po celé České republice. A to, jak při instalaci fotovoltaických panelů volně na pozemcích, tak i při instalacích vlastních ostrovních a bateriových systémů pro chaty a rodinné domy. Po změně systému dotací a vzniku dotačního programu Nová zelená úsporám jsem se začal ještě více specializovat na instalace fotovoltaických elektráren nejen na rodinných, ale i bytových domech. Zvládneme však připravit elektrárnu i pro větší výrobní podniky a haly.

Neustále se s naším týmem snažíme vzdělávat a přicházet s novými nápady a řešeními pro Vaše domy. Díky mnohaleté praxi jsme spolupráci omezili jen na spolehlivé dodavatele a partnery, jako jsou IFTECH, Krajiczech, Krannich a Alfa systems.

A i když jsme menší firma, to, co děláme nás prostě baví. Každého zákazníka vnímáme s jeho individuálnímu potřebami a přáními. Realizace elektráren pro nás není jen prací, ale zároveň výzvou. Nikdy nestavíme stejné systémy, protože každý z Vás má svoje představy o výsledku, a tomu se chceme vždy maximálně přiblížit.

Po celé roky je naším cílem co nejefektivněji skloubit nově se vyvíjející technologie, pomoci Vám získat větší svobodu i nezávislost na zdrojích a v neposlední řadě i ušetřit za elektřinu.

S námi Vás čeká už jen sluncem zalitá budoucnost.

nej remeslnici
firmycz
google
facebook
 

Získejte státní dotaci

až 200 000 Kč na vaši fotovoltaickou elektrárnu.

Jak získat dotaci